Давайте познайомимося!

У своєму блозі Вас вітає вчитель хімії та біології

Ніжинської гімназії №3
Чернігівської області

Динька Світлана Василівна

svetlanadinka9@gmail.ru

www.facebook.com


23 лют. 2015 р.

ХІМІЯ КОХАННЯ

Ми звикли ставитись до кохання, як до дива. А ось вчені, вивчивши симптоми, які супроводжують це почуття, визначили хімічну формулу кохання
    
     Головним у хімії кохання є окситоцин, речовина, яка виділяється в організмі під час обіймів, поцілунків, близьких стосунків, і робить нервові закінчення чутливішими, стимулюючи скорочення м'язів. Не випадково ця ж речовина виділяється і під час пологів у жінок. Завдяки окситоцину формується сексуальна і емоційна прив'язаність до партнера.
     З часом настає ефект звикання. Щоб підтримувати вогонь кохання, організм повинен з кожним днем все більше виробляти необхідних хімічних речовин. Але можливості його не безмежні. Тому любов-пристрасть триває всього
2-3 роки.
     Згладити ситуацію допомагають інші речовини, які продукує в цей період організм. Вони за своїм хімічним складом схожі на морфій, діють заспокійливо. А ось розлучення викликає дуже хворобливий стан, часто люди переживають ломку, схожу на ту, яка буває у наркоманів.
     Вчені доводять, що в кожному з нас закладено своєрідний любовний код, який змушує робити вибір партнера визначеного типу. Дослідження засвідчили, що найбільш вдалі любовні пари створюють люди, схожі кольором очей, ростом і навіть параметрами внутрішніх органів. У юності можна не гадати, як виглядатиме майбутній обранець, достатньо відкрити сімейний альбом з фотографіями і подивитись, якими були прадідусь чи прабабуся у молодості.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Для уникнення спаму всі коментарі публікуються після схвалення модератором!
Дякую за Ваші відгуки та пропозиції!

Що подобається мені на уроках хімії?